Par mājām

 

Katra nianse ir pārdomāta

Uzsākot Žubītes apartamentu būvniecību, domājām par ģimenēm, kas tur dzīvos, tāpēc pievērsām uzmanību ikvienai detaļai. Lieliska atrašanās vieta prestižā ciematā, asfaltēti piebraucamie ceļi, skaista iekopta teritorija ar iespēju pavadīt klusu vakaru savā dārzā un pilnībā aprīkota dizaineru veidota māja.

Rūpējoties par ēkas ilgtspēju, būvniecībā izmantoti kvalitatīvi materiāli: gāzbetona bloki, metāla pārsegumi un savienojumi, savukārt iekšējā apdarē – koks, akmens un citi augstvērtīgi dabīgi materiāli, kas piešķir mājīgumu un ekskluzivitāti.

Pirmajā stāvā atrodas plaša dzīvojamā istaba, kas pulcēs ģimeni pusdienu laikā vai vakaros, darba istaba, dažas palīgtelpas un virtuve ar iespēju iziet dārza terasē, savukārt otrajā stāvā trīs guļamistabas, balkons un terase, kas tā vien aicina palaiskoties saules staros vai izbaudīt rīta kafiju, neizejot no mājas.


Ģimenes māja

Ērts un komfortabls izkārtojums daudzbērnu ģimenei, plašs dārzs un lieliskas iespējas laika pavadīšanai ārpus mājas.


 


Komforts

Pārdomāts plānojums, plašas terases, kamīns un dabīgo materiālu izmantošana rada nepārspējamu siltuma un komforta sajūtu.


 


Dizains

Lieli panorāmas logi maksimāli ielaiž dienas gaismu, bet stilīgi izgaismojuma risinājumi iekštelpās akcentē nepārspējamo dizainu, kas apvieno moderno klasiku un ekskluzivitātes notīm.

 


Attīstīta infrastruktūra

Asfaltēti piebraucamie ceļi, vairāki bērnu laukumiņi, skola, sporta centrs, tenisa korts un restorāns – tas viss tikai dažu simtu metru attālumā no mājas.

 


Prestiža vieta

Viens no prestižākajiem Pierīgas rajoniem, kas nodrošina mierīgu dzīvi un visaugstāko drošības līmeni jums un jūsu bērniem.


Daba

Iespēja būt tiešā dabas tuvumā, bet arī jebkuru nepieciešamo punktu – galvaspilsētas centru, lidostu vai lielveikalu – var sasniegt 15 minūšu laikā.